Opowiadamy Wasze historie…

Cześć, jesteśmy Kasia i Magda. Wspólnie, mimo że na odległość tworzymy Fussy.weddings. Stacjonujemy w Warszawie i Trójmieście, ale żadna podróż nie jest nam straszna. Wręcz wychodzimy z założenia, że prawdziwa przygoda, to przygoda w nieznane. 

Każde nowe zlecenie traktujemy przede wszystkim jak spotkanie dwójki nowych ludzi, których historii jesteśmy bardzo ciekawe. Uwielbiamy podróżować i utrwalać to, co ulotne. W centrum naszych zainteresowań są ludzie i wszystkie formy sztuki wizualnej, i tak wyszło, że z połączenia tych dwóch czynników zrodziła się u nas pasja do fotografii ślubnej. Drugim filarem działalności jest fotografia eventowa, a niekiedy też dostajemy zlecenie na zaprojektowanie strony internetowej, czy przygotowanie projektu graficznego. Lubimy być wszechstronne i niezależne. 

Obejrzyjcie kilka naszych miłosnych historii. Poznacie nas lepiej, widząc nasz sposób patrzenia. Jeżeli nasze zdjęcia sprawą, że zatrzymacie się, choć na chwilę dłużej, to znak, że złapiemy ze sobą dobry kontakt.